חיפוש
  • almoga0

בר מצווה מבוססת מסע

גיל הבר מצווה הוא התחנה האחרונה לפני גיל ההתבגרות של הילד או הילדה. זאת ההזדמנות האחרונה שלנו כהורים לחנך וללמד, אח"כ אנחנו צריכים קצת להרפות כי חלק מהבגרות היא תקופת המרדנות.

מהנסיון הרב שצברנו למדנו כי אין דרך טובה יותר מלנהל שיחות עם הילדים מאשר מסע פיזי שכולל הליכה ממושכת עם עבודת הכנה שמגדירה מראש על מה נרצה לדבר עם הילדים או ממש לחוות ולהתנסות. המסעות שאנחנו מארגנים כוללים עבודת הכנה עם ההורים והילדים יחדיו, כל תהליך בנית המסלול הליכה כולל חשיבה מוגדרת לגבי הנושאים החשובים למשפחה ורק לאחר שמגבשים אותם מישמים אותם בבנית המסלול וההפעלות לאורך המסע. ככל שמקדישים זמן הכנה משותף רב יותר כך המסע מקבל משמעות מעמיקה יותר. אין לנו הסבר מדעי מדוע, אבל השהיה בטבע עושה טוב לכולנו והשילוב עם הליכה מונותנית מאפשר לנהל שיחות כפיות עם הילדים, שיחות שלא הינו מצליחים לנהל בבית. השילוב של מסע רגלי בשבילי ארץ ישראל בכלל, לאורך שביל ישראל וסיום בכותל נותנים למסעות הללו נופח יחודי שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר בעולם. צרו איתנו קשר לקבל הכוונה וסיוע לקראת חגיגות הבר מצוה שאתם מארגנים, לכם ולילדים.

9 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

בפגישה משותפת עם הילד או הילדה אנחנו מגבשים ביחד סדרת מטרות למסע או לסדרת מסעות. הילד עונה על סדרת שאלות כלליות שמתייחסות לקשר שלו לטבע, לארץ, למשפחה ולהכרות שלו עם הסיפורים הכי אישיים של ההורים. במסג